تبلیغات
به جای آنکه به دنبال قهرمانان بگردید،خودتان یکی از آنها باشید! - انشای یک کودک در مورد حیوانات .....

این را به یاد داشته باشیدکه فقط: (بزرگان بزرگانند)
تاریخ:جمعه 28 مرداد 1390-05:04 ق.ظ

انشای یک کودک در مورد حیوانات .....

 

 
ما حیوانات را خیلی‌ دوست داریم، بابایمان هم همینطور.ما هر روز در مورد حیوانات حرف می‌زنیم، بابایمان هم همینطور.

....

..

بابایمان همیشه وقتی ‌با ما حرف می‌زند از حیوانات هم یاد می‌کند. مثلا امروز بابایمان دوبار به ما گفت: "توله سگ مگه تو مشق نداری که نشستی پای تلوزیون؟"

 

وهر وقت ما پول میخواهیم می گوید: "کره خر مگه من نشستم سر گنج؟"
چند روز پیش وقتی‌ ما با مامانمان و بابایمان رفتیم خونه عمه زهرا اینا یک تاکسی داشت می زد به پیکان بابایمان.
بابایمان هم که آن روی سگش آمده بود بالا به آقاهه گفت: "مگه کوری گوساله؟"

آقاهه هم گفت: "کور باباته یابو، پیاده می‌شم همچین می‌زنمت که به خر بگی‌ زن دایی"

بابایمان هم گفت: "برو بینیم بابا، جوجه!" و عین قرقی پرید پایین ولی‌ آقاهه از بابایمان خیلی ‌گنده تر بود و بابایمان را مثل سگ کتک زد. بعدش مامانمان به بابایمان گفت: "مگه کرم داری آخه خرس گنده؟ مجبوری عین خروس جنگی بپری به مردم؟"

ما تلوزیون را هم که خیلی‌ حیوان نشان می‌دهد دوست می‌داریم. البته نمیدانم که چرا هروقت پای تلویزیون مینشینم بابایمان میگوید: اااااااااااااه. بازم که این شامپانزه رو آوردن دارن نشون میدن! بزن یه شبکه دیگه.  


فامیل های ما هم خیلی‌ حیوانات را دوست دارند. پارسال در عروسی‌ غلام پسر خاله مان که رفت قاطی‌ مرغ ها، شوهر خاله مان دو تا گوسفند آورد که ما با آن ها خیلی‌ بازی کردیم ولی‌ بعدش شوهر خاله مان همان وسط سرشان را برید! ما اولش خیلی‌ ترسیدیم ولی‌ بابایمان گفت چند تا عروسی‌ برویم عادت می‌کنیم. البته گوسفندها هم چیزی نگفتند و گذاشتند شوهر خاله‌مان سرشان را ببرد. حتما دردشان نیامد!


ما نفهمیدیم چطور دردشان نیامده چون یکبار در کامپیوتر داداشمان یک فیلم دیدیم که دوتا آقا که هی‌ می گفتند الله اکبر سر یک آقا رو که نمی‌گفت الله اکبر بریدند و اون آقاهه خیلی‌ دردش اومد و ما تصمیم گرفتیم که همیشه بگیم الله اکبر که یک وقت کسی‌ سرما را نبرد.


ما نتیجه می گیریم که خیلی‌ خوب شد که ما در ایران به دنیا آمدیم تا بتوانیم هر روز از اسم حیوانات که نعمت خداوند هستند استفاده کنیم و نمی دانیم اگر در ایران به دنیا نیامده بودیم چه غلطی باید می‌کردیم!


عینک پلیس اورجینال مدل S8180